Szczegóły

O firmie

Produkcją ziół zajmujemy się już przeszło 20 lat. Stworzyliśmy rodzinną firmę, w której najważniejszy jest człowiek i jakość tego, co produkujemy. Miejsce, w którym pracujemy, znamy od podszewki. Tu się urodziliśmy, tu mieszkamy i wiemy, że drugiego takiego na świecie nie ma.
Lokalizacja, która gwarantuje najwyższą jakość
W Dolinie Bobru oddychamy czystym, górskim powietrzem, a ziemia nawadniana jest krystaliczną wodą źródlaną z górskich potoków. W takich warunkach rosną nasze zioła. Nie wpływamy na nie, nie zmieniamy ich, wykorzystujemy tylko potencjał żyznej gleby, nieskażonego powietrza, naturalnego słońca i zdrowej wody. Nie ma tu rozwiniętej infrastruktury, przemysłu i natężenia ruchu, które osłabiałyby walory zdrowotne naszych produktów.
Prosto, zdrowo
Przyświeca nam zasada bliskości natury. Nie komplikujemy procesów produkcji, staramy się je upraszczać, sięgając po to, co sprawdzone. Oferujemy ziołowe herbaty ekspresowe w wielu smakach oraz produkty sypane, które konfekcjonujemy i pakujemy ręcznie, wszystkie je łączy jedno – naturalna czystość i nieoceniony smak. Kochamy nasz świat i kochamy ziemię, chcemy móc czerpać z niej to, co najlepsze, szanując jej potrzeby.